Людина творить людину, творчість породжує творчість. Усміхнися, відкрий серце і ти відчуєш, що Всесвіт дарує тобі любов, адже довіра народжує довіру…

Дуже важливо, щоб у потоці щоденних турбот ми не втратили своїх Вихованців. Ми повинні піднятися до розуміння, що кожна дитина, кожен учень – це Особистість, яку ми повинні зрозуміти, відчути серцем, підтримати в разі необхідності, вселити в них надію на те, що саме вони покликані будувати наш завтрашній день, нашу Державу.

Кожен ліцеїст – це особистість, яка по своєму неповторна, яка приходить до нашого закладу, щоб творити своє життя, знайти себе: всі вони обдаровані у спорті, але деякі з них мають здібності до музики, науки, хтось пише вірші, хтось малює. Скільки ліцеїстів – стільки і здібностей.Юнаки та дівчата, які мешкають у гуртожитку, не тільки вчаться творити власне життя, вони цікаво і змістовно проводять свій вільний час, розвиваючи свої здібності.

Дозвілля у гуртожитку є важливою сферою соціалізації ліцеїстів. Вони набувають ціннісних орієнтацій, знань досвіду не лише за умов систематичного навчання, а й у процесі спілкування, відпочинку, розважально-ігрової діяльності. Усі ці особливості враховуються вихователями навчальних груп при плануванні роботи на навчальний рік. 

З метою згуртування колективу, зайнятості ліцеїстів у позаурочний час, розвитку їх творчих здібностей, в гуртожитку організовано роботу Клубу вихідного дня, де проводяться ігрові, конкурсно-розважальні програми, Дні іменинника, тематичні бесіди, лекції, турніри з тенісу, шахів, культпоходи до Білоцерківського міського Будинку органної та камерної музики, театру ім. П.К. Саксаганського, походи на природу, екскурсії.

Шановні батьки!

  • Любіть дитину не за те, що вона розумна і красива, а лише за те, що вона ваша рідна дитина.
  • Розмовляйте з дитиною, розвивайте її мову. Цікавтесь її справами і проблемами.
  • Надавайте дитині самостійності в діях і прийнятті рішень.
  • Не відгороджуйте дитину від обов’язків і проблем. Вирішуйте всі справи разом із нею.
  • Слідкуйте за своєю зовнішністю. Дитина повинна пишатися вами.
  • Привчайте дітей до самообслуговування, формуйте трудові навички і любов до праці.
  • Пам’ятайте, що дитина коли-небудь подорослішає і їй доведеться жити самостійно. Готуйте її до майбутнього життя.
  • Ви – перший друг і порадник дитини. 
  • Діти вчаться у життя.

Любіть своїх дітей!


Кожен ліцеїст – людина обдарована в певній галузі життєтворчості. Спираючись на здібності, обдарування кожного учня, неповторне в кожному з них, вихователі розвивають у них здатність до творчості.

В ліцеї-інтернаті ліцеїсти не тільки займаються спортом, а й захоплюються різними видами творчості, займаючись в гуртках за інтересами – це гурток вишивки «Вишиванка», театральний гурток «Театральними стежками України» де вихованці проявляють та реалізовують свої творчі здібності, презентують себе з найкращої сторони.

Під час занять в гуртках, ліцеїсти мають можливість розвивати свій естетичний смак, через мистецтво вчаться робити вибір, осягають значимість людини у всесвіті, відповідальність людини перед людством. Все це дає стимул для подальшої роботи в гуртках, де відбувається вдалий старт невимушеного, піднесеного, цікавого, і головне, веселого життя в ліцеї.