У рамках Міжнародного Дня толерантності 16 листопада 2018 року в ліцеї з метою формування в ліцеїстів загальнолюдських моральних цінностей, розвитку симпатії та толерантних стосунків між учасниками освітнього процесу з 12 по 16 листопада практичним психологом Барною Лілією Василівною був проведений  тиждень  Толерантності «Вихованість – багатство душі».  

Упродовж  тижня  робота практичного психолога та класних керівників навчальних груп була спрямована на розуміння  ліцеїстами необхідності реалізації принципів толерантності в суспільстві.

План проведення тематичного тижня був насичений та різноманітний. Хол І поверху був тематично оформлений стінгазетами. Стартувала акція «Подаруй усмішку та поділись своєю добротою», де вихованці з активу ліцейського самоврядування зустрічали зранку всіх, хто заходив, з усмішкою та бажали гарного настрою. Активну участь взяли вихованці ліцею-інтернату у бліц-опитування «Риси толерантної людини».

Класними керівниками та практичним психологом у навчальних групах були проведені години спілкування «Етика спілкування та культура мовлення», «Толерантність – потреба сьогодення».

Заходи, проведені під час тижня,  сприяли поглибленню знань ліцеїстів  про поняття «толерантність», розумінню толерантності як одного із найнеобхідніших принципів людського буття та дали можливість їм  ще раз переконатися, що у світі діють закони добра, терпимості, чесності, щирості, співпереживання та любові, а толерантність – це потреба сьогодення. 

Барна Л.В. практичний психолог