З 2 по 9 травня 2018 року у м. Маракеш (Королівство Марокко) проходить Всествітня літня гімназіада.  Участь у змаганнях беруть  4000 участників з 24 країн світу.

З гордістю можемо сказати, що вихованці Комунального закладу Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту» є не тільки учасниками цих змагань, а й переможцями у такій тяжкій боротьбі.

З хвилюванням і вірою проводжали наших ліцеїстів на змагання.  І вони не підвели.

Так Дишлюк Наталія стала чемпіонкою з бігу на 400 метрів з результатом 54,60с, а також другою в естафеті (100м+200М+300м+400м) з результатом 2.16.25с

У змаганнях з греко-римської боротьби у ваговій категорії 71 кг взяв участь наш вихованець Шишко Владислав. Протягом двох днів на борцівському килимі точилася запекла боротьба, в якій наш ліцеїст гідно виступив, здобувши срібну нагороду, поступившись у фіналі спортсмену з Ірану.

Трепетно від думки, що наші ліцеїсти найкращі не тільки в Україні, а й за її межами… Переповнює гордість і радість за такий успіх наших вихованців.

Ми щиро вітаємо ліцеїстів, їхніх батьків, тренерів і весь колектив закладу з такою високою перемогою!