7 квітня люди в усьому світі відзначають ДЕНЬ ЗДОРОВ’Я.  Суть цього свята полягає в тому, щоб нагадати суспільству про те, як важливо зберігати бадьорість духу і хороше самопочуття.

Дата була обрана невипадково – 7 квітня 1948 почала свою діяльність Всесвітня організація здоров’я, яка проводить безліч досліджень і займається питанням поліпшення якості життя населення планети.

У нашому закладі також були організовані та проведені заходи до Всесвітнього дня здоров’я.

7 квітня вихователем Оленою Литвиненко та педагогом-організатором Оленою Гончаренко була проведена пізнавально-розважальна гра «Доміно Здоров’я», 8 та 9 квітня в рамках Клубу вихідного дня відбулися заходи: тренінгове заняття «Ключі від здоров’я» та година спілкування «Здоров’я – це життя». Вихователі Олена Литвиненко та Лілія Редька разом з ліцеїстами визначили основні складові здоров’я, склали пам’ятку культури здоров’я, створили модель здорового способу життя та переглянули тематичні відеоролики/

Здоров’я – це найбільша цінність, це те, без чого людина не може бути щасливою. Тож зичимо всім міцного здоров’я та щасливого довголіття.

Олена Литвиненко, керівник творчої групи вихователів