Знання потрібні людині, щоб жити. Щоб життя було приємним, зручним, комфортним та максимально безпечним. Знання – це сила, якою може оволодіти кожен. Такі знання набуваються нами через закладений в нашій природі творчий процес. Він дозволяє створювати щось унікальне і корисне, що часто породжує справжні інновації.

Нині, у час активних змін, кожен має безліч варіантів і можливостей реалізації власних творчих ініціатив і набуття нових знань: навчатися за кордоном, онлайн-навчання, лідерські програми, найрізноманітніші освітні курси, стипендії та гранти.

Сьогодні, 21 квітня Всесвітній день творчості та інноваційної діяльності. Як ви розумієте і того й іншого у нашому ліцеї вистачає. А ще ми вчимо ліцеїстів креативно мислити та знаходити інноваційні рішення щодо розв’язання різних ситуативних завдань.

Олена Корнійчук впевнена, що проєктна діяльність на уроках зарубіжної літератури допомагає зацікавити сучасних дітей предметом та створити ситуацію успіху. Вивчаючи творчість Антуана де Сент-Екзюпері, ліцеїсти першого курсу під час уроку презентували власні мініпроєкти “Казка-притча про Маленького Принца”. Завдання полягало у написанні творчого опису персонажів “Я так бачу!”, створенні ілюстрацій до твору та спілкуванні з класом. Творча атмосфера такого уроку –  це досягнення кращих результатів у навчанні.

Нумо використовувати Всесвітній день творчості та інновацій, щоб зміцнити наш власний потенціал для створення нових ідей, нових рішень, нових дій та нових результатів.

Будьте творчими, мисліть інноваційно та постійно поповнюйте власну скарбницю знань!

Успіхів та наснаги кожному! Разом до ПЕРЕМОГИ!

Також, непогано було б пригадати найяскравіші сторінки недавнього минулого пов’язані з творчістю, проєктами, ініціативами, заходами та змінами у нашому ліцеї.