Знання потрібні людині, щоб зробити життя приємним, зручним, комфортним та максимально безпечним. Такі знання люди набувають через закладений в нашій природі творчий процес, який дозволяє створювати щось унікальне і корисне, що часто породжує справжні інновації.

Сьогодні, 21 квітня Всесвітній день творчості та інноваційної діяльності. Як ви розумієте, і того й іншого у нашому ліцеї вистачає. Презентуємо на сторінці сайту яскраві моменти, що  пов’язані з творчістю, проєктами, ініціативами, заходами та змінами у нашому ліцеї.

Спорт – це суцільний позитив чи негатив? Який його вплив на молодий організм? Наші юні спортсмени  разом із вчителями Волик Галиною Павлівною та Скоропадською Світланою Олексіївною постійно шукають відповіді на ці питання. А відповіді ці не тільки на тренувальних майданчиках! Діти беруть участь у різноманітних Всеукраїнських та Міжнародних освітніх конкурсах, іграх та квестах. А потім бувають у ролі акторів у фільмах про здоровий спосіб життя.

Дистанційне навчання дає  можливості навчатися на відстані. Тому географія математики  широко простягає  свої обійми.  За допомогою карти Google ліцеїсти разом з Усової Аллою Анатолівною на уроці мають можливість позначити своє місце локації.  Що з цього вийшло?   Крива?  А точніше –   ламана. Додаток  карти Google в  режимі онлайн виміряв відстані від Білої Церкви до Трушків, Гребінок, Сквири,  Кропивницького, Києва, Херсона,  Одеси…  Порахував площу, утвореної кривої та ще й її  діагоналі. Ось так за допомогою такого навчання легко давати відповідь на питання: «Для чого ми вчимо математику?»

Чи любите Ви поезію? А чи замислювались Ви над тим, чому? Чому саме вірші мають такий великий та проникливий вплив на людське серце і душу? Чому вірші одних авторів нам подобаються, а інших – залишають байдужими? На думку Олени Сергіївни Корнійчук , відповіді можливо знайти, лише занурившись в безкрайні океани поетичного слова. Читайте, слухайте, думайте та насолоджуйтесь.

Кожен з нас любить подорожувати. Чи не так? Що літа всі їздять на море, або взимку на гірськолижні курорти. Але в світі є багато місць, де Ви наразі не були. Тому для тих хто полюбляє подорожувати слід знати географію для того що б розширити свої знання про світ. Географія сама по собі дуже цікава наука. Але для того, щоб вивчати її ефективно потрібно використовувати якомога більше джерел.  Атлас містить таку ж інформацію, як і книги. Тільки в атласі все цікавіше тим, що немає сухого тексту, зате є барвисті і яскраві ілюстрації. Що робить запам’ятовування чого-небудь більш якісне, про це розповідає Ірина Іванівна Котелянець.

Вчителі ліцею приділяють значну увагу використанню інноваційних і творчих підходів у освітньому процесі. Дистанційне навчання ліцеїстів, необхідність якого виникла у зв’язку зі складною епідеміологічною ситуацією в нашій країні, стало складним випробуванням творчого потенціалу як ліцеїстів, так і педагогів. Завдяки спільним злагодженим діям вчителів, здійснення безперервного освітнього процесу стало не лише можливим, але і цікавим.

Давайте ж використовувати Всесвітній день творчості та інновацій для того, щоб зміцнити наш власний потенціал для створення нових ідей, нових рішень, нових дій та нових результатів. Всесвітній день творчості та інновацій може стати днем, коли ми поставимо своє життя на абсолютно новий шлях!

Ото так, друзі… Творімо разом! Будьмо ініціативними!