Щорічний Всесвітній день науки за мир і розвиток, який відзначається 10 листопада, підкреслює важливість науки в повсякденному житті та необхідність залучення широкої громадськості до сучасних проблем, пов’язаних із наукою.

Цей день покликаний підкреслити важливість і актуальність науки для повсякденного життя. Адже наука має велике значення для суспільства, як і вчені, головне завдання яких – розширити наше розуміння чудової, тендітної планети, яку ми називаємо домом. 

З нагоди Всесвітнього дня науки науковими установами та закладами освіти проводяться заходи, що покликані сприяти підвищенню рівня інформованості громадськості про важливість науки та встановлення тісного зв’язку між наукою та забезпеченням мирного розвитку суспільства.

До цієї події долучилися разом з вчителями ліцеїсти нашого закладу, виступаючи на різних уроках популяризаторами наукових відкриттів.  

У цей день  ліцеїсти створили добірку  блакитно-жовтих формул з математики. В цей складний час, коли світло вимикають по декілька разів на добу, ліцеїсти відчули значущість  елементарних знань. Я добути квадратний корінь, коли розрядився гаджет і зник Інтернет.  Рішення є: на допомогу приходять знання таблиці множення та навички дії ділення в стовпчик. І вуаля: корінь знайдено! Евріка! Разом до перемоги!  

Технології 3D не стоять на місці, і, якщо фільми у форматі 3D вже давно увійшли в наше життя, то 3D-друк стане масовим явищем вже завтра. Але саме сьогодні ліцеїсти І курсу на уроці інформатики знайомляться з цими технологіями заради майбутнього. Комп’ютерна модель, проєкція і вуаля: у наших руках об’єкт дослідження.

На уроці мистецтва учні досліджували сервіс Wombo Dream, який дозволяє користувачам створювати малюнки на основі штучного інтелекту, просто зробивши опис того, що вони хочуть побачити. Ось дивитися, як виглядає наш спортивний ліцей у нейронних мережах. 

Ми не робимо відкриттів, а лише досліджуємо та цікавимося тим, що створено наукою для нашого життя та навчання. Тому, вітаємо усіх, хто цікавиться досягненнями науки! Бажаємо нашої перемоги, встановлення миру та подальшого розвитку вітчизняної науки!