День фізичної культури і спорту України відзначається в країні щорічно в другу суботу вересня. Його головна мета – залучення громадян України до занять спортом та фізкультурою, а також – пропаганда активного здорового способу життя.

Європейські види спорту, такі як футбол і боротьба, почали поширюватися тут з кінця 19 століття. Всій Європі було відоме ім’я українського борця греко-римського стилю Івана Піддубного. Багато перемог здобули українські спортсмени, виступаючи в різних видах спорту у складі збірних команд СРСР.

Легендами українського спорту є стрибун Сергій Бубка, футболісти Олег Блохін та Ігор Бєланов, відзначені «золотим м’ячем» як найкращі футболісти Європи.

Визнана у світі і українська школа художньої гімнастики. Зірками цього виду спорту свого часу були Ірина Дерюгіна і Лариса Латиніна, яка завоювала 18 олімпійських медалей (9 золотих, 5 срібних і 4 бронзові), – це найбільше досягнення в історії олімпіад.

Всього українськими спортсменами було завойовано більше чотирьохсот олімпійських медалей. І сьогодні нове покоління продовжує успішно виступати на світових спортивних аренах.

Цього року 8 вересня спортивна громада міста Білої Церкви відзначала професійне свято Дня фізичної культури і спорту та  986 річницю заснування рідного міста. В святковій дефіляді взяли участь наші вихованці. В святковій колоні крокували кращі  спортсмени ліцею-інтернату – переможці та призери чемпіонатів України, Європи та Світу.