Справедливим є твердження  про те, що без минулого немає майбутнього. За роки діяльності Комунального закладу Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту» колективом закладу наполегливо та професійно підготовлено: 4 Заслужених майстра спорту України, 33 Майстра спорту України міжнародного класу, 210 Майстрів спорту України, понад 350 членів юнацької, юніорської, молодіжної національної збірної команди України. Вихованцями встановлено: 1 рекорд світу, 2 рекорди Європи, 4 рекорди Європи серед молоді, 10 рекордів України, 52 рекорди України серед юнаків, юніорів та молоді. Серед вихованців закладу 14 учасників Олімпійських ігор, з них 2 чемпіона. Понад 50 випускників відділень ігрових видів спорту (баскетболу, волейболу) були і є гравцями команд суперліги та ліги України.

Три роки поспіль ліцей почесно виборює перше місце у рейтингу  з олімпійських видів спорту серед спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю України, за підсумками Міністерства молоді і спорту України.

Сьогодні із впевненістю можна сказати, що ліцей твердо крокує до своєї мети, робить значні успіхи в розв’язанні головної задачі – підготовки олімпійського резерву із представників фізично обдарованої молоді.

Щороку Комітет Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій проводить урочисту церемонію вручення Премії Верховної Ради України педагогічним працівникам закладів загальної середньої освіти, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів.

І така церемонія відбулася 14 вересня 2020 року. Колектив ліцею-інтернату по праву пишається тим, що серед учасників урочистої церемонії, за сумлінну працю та вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту, був відзначений Заслужений працівник фізичної культури і спорту України, Заслужений тренер України, відмінник освіти України, директор закладу, Володимир Балясников. Почесну нагороду було вручено Головою Верховної Ради Дмитром Разумковим та Головою Комітету з питань освіти, науки та інновацій Сергієм Бабаком.

Щиро вітаємо нашого Володимира Балясникова, з почесною нагородою! Нехай ця висока відзнака додасть Вам наснаги, незгасимої енергії та невтомності у відповідальній справі!