1 вересня – свято, яке залишається в пам’яті людини назавжди. Це день з якого починається дорога в майбутнє ліцейське життя для першокурсників, він дає можливість повернутися учням старших курсів до своєї другої домівки – у наш ліцей.

Перше вересня єднає нас усіх, бо кожен колись цього дня вперше переступив поріг рідної школи, відкрив першу книжку, написав перше слово, продиктоване першою учителькою.

Дорогі педагоги! Вам довірено найбільше багатство нашої країни – діти. Тож щиро ділитеся з ними своїми знаннями, любов’ю та теплом своїх сердець, виховуєте гідних громадян України.

Шановні ліцеїсти! Бажаємо ж вам на цій стезі здобути ті знання, які вам стануть у пригоді у майбутньому, у розбудові нашої держави.

Ліцейський сайт дає унікальну можливість пригадати, як це відбувалося у попередні роки.

1 вересня 2018 року на подвір’ї ліцеюзібралася уся ліцейська родина та гості свята. Перше вересня – завжди урочистий і надзвичайно хвилюючий день. Він незабутній своєю святковою атмосферою, доброзичливими і щирими посмішками, теплими привітаннями, свіжістю оновлених навчальних кабінетів і, звичайно, першим дзвоником.

День знань – особливе свято! 1 вересня 2017 року на подвір’ї ліцею зібралася уся ліцейська родина та гості свята. Сміливі, завзяті та талановиті ліцеїсти – вони вже готові здобувати свої перші перемоги. Та перш ніж увійти до своїх навчальних кабінетів і розпочати навчальний процес, на ліцеїстів цього дня чекало безліч привітань та сюрпризів.

ВПЕРЕД ДО НОВИХ ЗНАНЬ ТА ПЕРЕМОГ… Знову свята радісні хвилини,
Безліч вересневих привітань.
Здрастуй, ліцею! 
Ненька-Україна нас вітає всіх із святом знань!
Цими віршами 1 вересня 2016 року у нашому ліцеї розпочалася святкова лінійка, присвячена Дню Знань. Адже, 1 вересня – це хвилююче і радісне свято.

Перший день осені – радісний і незабутній… Особливим і, безперечно, визначальним у житті, початок нового навчального року став для першокурсників, які обрали на найближчі роки високе звання «ліцеїст» та вперше ступили на незвіданий шлях. Саме цього дня, 1 вересня 2015 року, для них відкрилося цікаве життя та шляхетна дорога до слави в колі дружньої родини.

Впевнений старт нового навчального року… 1 вересня 2014 року двері ліцею-інтернатувкотре відчинилися для першокурсників, таких красивих, радісних і схвильованих. Цей осінній святковий день зустрічали всією дружньою ліцейською родиною.