Змістовний відпочинок і дозвілля, поряд з утворенням і задоволенням основних потреб особистості, відіграють велику роль в його розвитку. Заняття дитини у вільний час не тільки розвивають у нього певні якості, але і організовує його, надають йому впевненість у своїх діях і в своїй компетентності.

З метою згуртування та розвитку здібностей вихованців у нашому ліцеї з мешканцями гуртожитку вихователі Федюк Ольга Миколаївна та Мельник Тетяна Степанівна організували роботу Клубу вихідного дня.

22 травня проведено турнір з настільного тенісу. У наш час досить багато дітей полюбляють цю гру. Свою майстерність у грі показали як хлопці, так і дівчата. Але теніс – спортивна гра, все вирішує фінал. Був визначений переможець. Ним став Лакиза Денис, ліцеїст 21 групи.

23 травня відбувся турнір з шашок. Гра в шашки сприяє розвитку концентрації уваги, вмінню долати труднощі, плануванню власних дій, логічно мислити, розвивати кмітливість і привчає, внаслідок своєї важкості, до терпеливого аналізу. Після запеклої гри визначився переможець змагань –Бакаленко Олег, ліцеїст 11 групи.

Усі бажаючі позмагатися, весело провели свій вільний час. Ми щиро вітаємо найсильніших.

Мельник Т., Федюк О., вихователі