Сьогодні, як ніколи, зростає співпраця освітніх закладів з працівниками правоохоронних органів. Адже профілактична робота дає можливість виробляти у дітей уміння правильно діяти в конфліктних ситуаціях, приймати вірні рішення, володіти навичками самозбереження, знати свої права та обов’язки.

Саме тому, з метою профілактики правопорушень  серед підлітків, 22 лютого в ліцеї-інтернаті для ліцеїстів І-ІV курсів була організована зустріч з працівниками Білоцерківського відділу поліції: лейтенантом та працівником ювенальної превенції Шишуліною О.В., дільничним офіцером поліції Кобельником П.П.. Вони провели  роз’яснювально-профілактичну лекції на тему «Відповідальність неповнолітніх за власні вчинки».

У ході лекції ліцеїсти були проінформовані щодо невтішної статистики злочинів, які здійснюються неповнолітніми, та про наслідки, до яких вони можуть призвести. Обговорювались різні види правопорушень, що можуть здійснюватися в гуртожитках та громадських місцях. Працівники поліції попереджали про негативні наслідки скоєння злочинів, розповідали про адміністративну та кримінальну відповідальність щодо розповсюдження і вживання наркотичних речовин та їх шкідливий вплив на поведінку людини.

У процесі спілкування вихованці зрозуміли наслідки, які можуть спричинити власною поведінкою, та отримали відповіді на питання, що їх хвилювали.

Гончарук Г.О., педагог соціальний