Цьогоріч українці вперше відзначали Всеукраїнський День відповідальності людини, водночас вшановуючи пам’ять видатної особистості, автора «Декларації відповідальності людини» Богдана Дмитровича Гаврилишина. Він напрацював 15 універсальних кроків для становлення особистості відповідальної людини, роль якої в розвитку свідомого громадянського суспільства вимірюється наполегливим самовдосконаленням, повагою до ближніх, підтримкою сім’ї, любов’ю до навколишнього середовища та щирою взаємодією зі світом.

З 15 по 19 листопада у ліцеї-інтернаті відбувся тиждень тематичних заходів «Відповідальність людини та важливість обдуманих рішень і вчинків». Класними керівниками проведено години спілкування «Відповідальність – крок до успіху», у ході яких ліцеїсти мали змогу усвідомити власну значущість людини шляхом розкриття кожної з 15 сходинок особистісного росту. На блозі інтерактивної читальні діяла віртуальна виставка науково-публіцистичних джерел «Громадська діяльність видатного українця Богдана Гаврилишина». В рамках тижня відповідальності відбулося засідання з активом ліцейського самоврядування на тему «Відповідальність починається з тебе».

Організатори та учасники тижня переконалися, що відповідальна людина завжди приймає рішення з оглядкою на те, як її дії можуть вплинути на подальші події та людей.

Гончаренко Олена, педагог-організатор