Виховання — процес різнобічний, багатоплановий, але в той же час єдиний, цілісний, бо різні риси і якості людської особи завжди пов’язані між собою і не формуються ізольовано, а у внутрішніх залежностях. Як стверджував А. С. Макаренко: «Людина не виховується частинами, вона створюється синтетично, всією сумою впливів, яких вона зазнає як цілісна особистість».

Саме тому у рамках Клубу вихідного дня відбулися заходи, які спрямовані на всебічний розвиток вихованців ліцею.

Щороку 27 січня відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Голокост – це особлива сторінка в світовій історії. Людство не знало більш жахливого запланованого геноциду, коли в програмі цивілізованої країни передбачалось знищення цілого народу самими жорстокими і недозволеними методам.

Саме в цей пам’ятний день відбувся урок Голокосту – виховний захід на тему «Трагедія Голокосту», під час проведення якого ліцеїсти дізналися про трагедію єврейського народу, масове винищення «неарійської» раси нацистами в роки Другої світової війни. Ліцеїстам був продемонстрований уривок з фільму «Хоробре серце Ірени Сендлер», який розповідає про те, як хоробра жінка врятувала з Варшавського гетто 2500 єврейських дітей.

28 січня відбулася інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?», під час якої було запропоновано 12 категорій запитань (спорт, кулінарія, історія, дитинство та інші). Ліцеїсти продемонстрували знання та дізналися багато нового.

Отже, ліцеїсти ще раз переконалися, що знання – це сила!

Литвиненко О.В., вихователь