У вільний час кожен може займатися тим, що йому дійсно подобається. Одні розслабляються, дивлячись телевізор або читаючи книгу, інші відпочивають активно: вони займаються спортом або беруть участь у заходах. У рамках Клубу вихідного дня вихователі організували та провели, для вихованців гуртожитку, змістовні заходи.

Мельник Тетяна Степанівна провела 16 лютого годину спілкування ««Доброта і милосердя в моєму житті». Милосердя й доброта – як два крила, на яких тримається людство. Бо добро і милосердя може бути тільки, тоді, коли брати відповідальність за тих, хто з вами поруч. Ми часто чуємо ці слова: доброта, сердечність, людяність, милосердя. Цілком природнім і закономірним вважається допомогти знедоленому, нещасному, поділитись шматком хліба, дати притулок бездомному, захистити старість, порятувати хворого, заступитися за беззахисного.

Під час години спілкування ліцеїсти збагатилися знаннями та активно брали участь: згадали вислови, прислів’я, приказки, склали золоте правило про добро та милосердя.

17 лютого Войтенко Катерина Феодосіївна влаштувала майстер-клас по сервіровці святкового столу «Святковий настрій». Серветка – неодмінний предмет сервірування столу. Адже, без серветки неможливо дотримувати чистоту та охайність за столом. Крім того, добре відпрасована і красиво складена полотняна серветка ще й прикрашає стіл. Мистецтво складати серветки дозволить урізноманітнити звичне застілля. Ліцеїсти навчилися гарно скласти серветки, щоб у подальшому житті, здивувати свої гостей.

Вихованці мали гарний настрій та отримали задоволення від заходів.

Мельник Тетяна Степанівна, вихователь Войтенко Катерина Феодосіївна, вихователь