Традиційним стало проведення заходів, приурочених до Дня козацтва. 10 жовтня вчителі Котелянець І.І та Смоляр І.В. об’єднали ліцеїстів ІІ та ІІІ курсів, щоб в історичній ретроспективі переглянути історичні подвиги наших побратимів.

Історія українського війська сягає давніх-давен. Ще за часів Київської Русі весь світ говорив про перемоги наших воїнів. Створення козацького руху на території нашої держави свідчить про те, що українці понад усе цінують свободу та власну землю. Боронити Батьківщину було священним обов’язком кожного козака. Нічого не змінилося й сьогодні.

Майже століття тому український народ вже вкотре намагався вибороти незалежність. Безстрашні воїни знову і знову віддавали життя за рідну землю, щоб наблизитися до мети, яку ставив і ставить перед собою кожен український чоловік – захистити Вітчизну.

Сьогодні Україна знову потребує захисту. Чоловікам знову довелося взяти у руки зброю. Проте, українська армія протистоїть ворогу не залізом чи сталлю. Ми маємо дещо набагато потужніше. На нашому боці правда та безмежна любов до власної країни.

Які вони – воїни ХХІ століття, і що їх відрізняє від козаків? Змінилися обладунки, зброя, воєнні тактики та способи формування військ… Та незмінним залишився волелюбний дух і здатність до саможертовності, яка дивує весь світ! Не раз ми воювали і боролися. Переможемо і цього разу. Бо славні справжні герої були завжди і не перевелися і нині!

Завершальним акордом зустрічі стала вікторина, учасники якої отримали солодкі подарунки!