Весна – чудова пора року, час оновлення, відродження і змін. І не тільки у природі! Навесні багатьох з нас охоплює непереборне бажання щось змінити, впустити свіжий вітер в своє життя.

Весна – це квіти. Ледве сходить сніг, як щойно просохла земля вкривається первоцвітами. Весна… Здавалося б, нічого такого – просто ще одна пора року, яка кожного року змінює зиму… Весна не тільки пора року, це і час, коли відроджується все живе, коли починається щось нове, а наші найчарівніші жінки відзначають свято 8 Березня.

Напередодні свята, щоб зробити цей чудесний весняний день ще приємнішим та яскравішим, вихователем Федюк Ольгою Миколаївною було організовано та проведено 2 березня 2019 року в рамках Клубу вихідного дня в гуртожитку ліцею-інтернату майстер-клас за технікою айріс-фолдінг «Від щирого серця», а 3 березня Литвиненко Олена Володимирівна провела майстер-клас по виготовленню об’ємних квітів «Весняні мотиви».

Вважається, що немає кращого подарунка, ніж той, який зроблений своїми руками, бо створюючи будь-який витвір, вкладаєш в нього свою душу і серце. Ліцеїсти доклали усіх зусиль, всю любов, щоб їхні подарунки були неповторними для найрідніших людей.

Під час творчого процесу у колективі панувала доброзичлива та творча атмосфера.

О.М. Федюк, О.В. Литвиненко