В нашому ліцеї, немов у велетенській казковій рукавичці, знаходять прихисток народні українські традиції та мистецтво наших мудрих предків за багато століть, а педагоги заохочує молодь відроджувати й продовжувати  пізнавати глибше корені української культури. 

Великдень — це велике свято, яке сповнює наші душі радістю. У родинному ліцейському колі пізнавальне та весело  зустріти учні світле свято.

У Світлиці та класах  панувала святкова та творча атмосфера, діти раділи можливості засвоїти  нові для себе техніки на майстер-класах, створити власноруч різнобарвні «писанки» і потім прикрасити ними великодні кошики. На експрес-екскурсіях «Звичаї та традиції», « Вербна  неділя» знайомились із регіональними особливостями та легендами Великого Тижня.

Обговорили також Чистий четвер ,як день весняного очищення ,та дізнались про повір’я «щоб очистити землю від морозу, зими, смерті та всякої нечисті потрібно у будинку прибрати та вимити».


Також ліцеїсти взяли участь у конкурсі «Проба пера» із створенням пасхальні листівки  « Диво Христового Воскресіння надихає нас на добрі та праведні справи, наші серця наповнює радістю», «Переможний дух надії додає нам сил, енергії для добрих і корисних справ».

Такі спільні святкування мають міцніше єднати націю, робити її мудрою та сильною – такий висновок зробили ліцеїсти та вчитель Київщинознавства Корнійчук О.С., яка була організатором калейдоскопу творчих зустрічей.