З весною приходить в нашу оселю радісне і величне християнське свято – Пасха. Воно супроводжується численними прекрасними звичаями і традиціями, які ми зберігаємо, розвиваємо та передаємо з покоління в покоління.

З 14 квітня по 25 квітня в Комунальному закладі Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичною культури і спорту» з нагоди Великодніх свят вихователями Федюк О.М. і Стьопенко Ю.О. був реалізований творчий проект «Великоднє розмаїття», в рамках якого для вихованців  проведено майстер-класи: «Напередодні свята»,  «Пасхальна прикраса»; години спілкування: «Великий піст», «У тиху пасхальну годину», «Традиції святкування вербної неділі в Україні», «Свята неділя»; здійснена віртуальна подорож «Пасха: традиції світу».

В рамках проекту у Вербну неділю ліцеїсти на чолі з вихователями відвідали Спасо-Преображенський собор та посвятили вербу, що є давньою українською традицією.

Не оминув стороною низку заходів і чистий четвер – день весняного очищення, у який ліцеїсти-мешканці гуртожитку завзято прибирали свої кімнати, адже, за давнім віруванням, саме так наші предки позбавлялися негативної енергетики.

На передодні свята в ліцей завітав Великодній Кролик, який провів для ліцеїстів пізнавальну вікторину «Знавці сакрального» та пригостив усіх присутніх солодощами, запропонувавши сфотографуватися біля святкової фотозони. Також в холі першого поверху відбулася виставка пасхальних сувенірів «Великоднє розмаїття», де були представлені роботи ліцеїстів та їх батьків.

Проведені заходи  не лише збагатили кругозір наших вихованців про традиції та звичаї святкування Великодня в Україні, а й долучили їх до духовних надбань свого народу.

Нехай це світле та яскраве свято принесе в ваші оселі радість, віру, надію і любов! З Великоднем!!!

Стьопенко Юлія Олегівна, Федюк Ольга Миколаївна, вихователі