Із сивої давнини українці шанували свята. З особливою надією люди чекали на Великдень. Саме з цього великого свята починається розквітання природи.

Свято Великодня  символізує відродження та оновлення світу. Великдень завжди асоціюється  з теплотою, радістю спілкування,  це щось сакральне, таємниче, святе. Тому для нас, педагогів, важливо у таке свято об’єднатися разом з нашими вихованцями, щоб зберегти цей вогник родинного ліцейського спілкування.

Оскільки в умовах воєнного стану, наші вихованці перебувають за межами навчального закладу і  не мають можливість зібратися сім’єю та ласувати великодніми смаколиками,  вихователі, щоб об’єднати усіх в ліцейську родину, запропонували всіх долучитись до онлайн – проєкту  «Великдень – радісна вістка небес», де залучили ліцеїстів до трепетного процесу випікання паски, фарбування крашанок. Варто звертати увагу на звичайні, буденні радощі, бо саме це дає нам натхнення  та емоційно стабілізує внутрішній стан.

Наші вихованці  долучились до такої ініціативи та надіслали свої світлини, де шанують традиції святкування Великодня. Сьогодні важливо підтримувати один одного різними способами, тому нам небайдужі навіть посмішки дітей у цей складний час.

Дякуємо всім хто долучився до заходу. Щиро віримо в перемогу радості, добра і надії!                        

Катерина Войтенко, вихователь