Світ змінюється, час летить, але є унікальні особистості, яких ми пам’ятаємо завжди. Саме такою визначною постаттю і є Тарас Григорович Шевченко, до 207-річниці від дня народження якого вчителі географії та історії прагнули відкрити для ліцеїстів нові грані таланту поета, показати не закам’янілу постать з підручника, а генія свого часу, діяча національно-визвольного руху, фольклориста та етнографа.

Ірина Іванівна та Ірина Василівна використали пропозицію інтернет ресурсу «Всеосвіта» і разом з дітьми створили плакат співпраці «Тарас Шевченко» та склали його портрет з окремих яскравих фрагментів. Учасники проєкту зацікавились новою формою роботи і отримали велике задоволення від неї. Плакат вивісили в холі закладу. Така форма роботи була своєрідним експериментом, який полягав у комбінуванні традиційних та сучасних методів і форм роботи. Використання арт-терапії сприяло покращенню дружніх стосунків між дітьми та запам’ятовуванню цікавої та раніше невідомої інформації про поета, допомогло звернути увагу на масштаб присутності Генія в нашому повсякденні. Своїми знаннями про життя і творчість митця ліцеїсти 31 групи вшанували пам’ять Батька, Пророка і Совісти нації!

Велич Кобзаря – у  величі всієї України, в особистій долі кожного українця. Кожен сам відкриває для себе Шевченка, який символізує душу українського народу. Тож хай цей процес відкриття  буде цікавим, незвичним та захоплюючим!