Зимові канікули ліцеїстів – час для плідної роботи педагогів. Вимоги часу спонукають рухатися вперед і не зупинятися, навіть досягнувши вершини. Модель сучасного педагога передбачає готовність до застосування нових освітянських ідей, здатність постійно навчатися, бути у творчому пошуку.

Працівники виховної частини підвищували свою кваліфікацію на різноманітних онлайн-вебінарах та курсах, активно співпрацювали із засобами масової інформації та обмінювалися досвідом на засіданнях методичної комісії вихователів та класних керівників.

10 січня вихователі Мельник Т.С. та Войтенко К.Ф. провели круглий стіл «Гендерне виховання – нагальна потреба сьогодення». Учасники заходу визначили найкращі шляхи формування гендерної культури підлітків різної статі та обговорили питання подолання гендерних стереотипів, розвиток партнерських відносин між статями, виховання їх у дусі толерантності.

13 січня вихователі Юрченко В.В. та Федюк О.М. спільно із соціальним педагогом Абдуліною Л.І., провели тренінгове заняття «Стоп булінг! Попередження жорстокості та насильства серед підлітків». Під час тренінгових вправ педагоги обговорили проблему булінгу серед молоді, причини виникнення цього соціального явища, наслідки та шляхи його подолання.

Отож, шановні колеги, не зупиняємося на досягнутому, продовжуємо рухатися далі!

Вікторія ЮРЧЕНКО, вихователь