Вихованки відділення волейболу Комунального закладу Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту» представлятимуть Україну на Всесвітніх учнівських спортивних іграх U-15.
В цьому році вперше в історії Міжнародної федерації учнівського спорту з 11 по 19 вересня відбудуться Всесвітні учнівські спортивні ігри U-15, які об’єднають учнів у віці від 13 до 15 років з 14 видів спорту.

Організатором змагань виступає Міжнародна Федерація учнівського спорту. Ігри будуть проходити в місті Белграді, (Сербія). Змагатимуться близько 2000 учнів з 43 країн світу.

Важливо, що Всесвітні учнівські спортивні ігри U-15 мають унікальний формат: вони включають спортивну частину – спортивні змагання з видів спорту, освітню частину – програми з розвитку лідерських якостей, та культурну частину – ознайомлення з культурою і спадщиною міста Белград і Республіки Сербії.
В добру путь, ліцеїстки: капітан команди – Савченко Христина, Трегуб Анжела, Саркісян Софія, Мацюченко Ангеліна, Сіроштан Анна, Шевченко Ірина, Бевз Анастасія, Назаренко Анастасія, Прищепа Христина, Герасименко Аліна🏐
Тренер команди Датій Ольга Германівна.

Настанову дівчатам дав керманич нашого закладу Балясников В.М. Як талісман, він вручив капітану команди прапор КЗ КОР «КОЛІФКС» і побажав нести його з гордістю, прославляючи наш заклад.
ВБОЛІВАЄМО !!!