Якщо Ви завітаєте до нашого ліцею, то зверніть увагу на стенд, який має назву «Ліцейський кур’єр». Побачивши його, ви не зможете пройти повз нього, не прочитавши і рядка. Це дзеркало життя нашого ліцею. Це джерело інформації про ліцейські події. Це творчий мольберт для юних журналістів та їх наставників.

Творчою майстернею для створення творчих шедеврів стала бібліотека. Ще за два тижні до випуску нової газети бібліотека перетворюється в справжню редакцію. У цей творчий процес втягнуті всі: і вчителі, і ліцеїсти, і вихователі, і тренери. Бібліотекар Тетяна Петрівна Бабенко вміло виконує функції головного редактора. Вона дає кореспондентам тему для написання публікації і вміло направляє та коректує діяльність всього прес-центру. Жодна робота не залишається без уваги. Вона відбирає матеріал, підбирає заголовки, бере інтерв’ю, формує кожну сторінку. Кожен випуск має свою тематику. Це:
– Річниця незалежності України (про ті ліцейські заходи, які були присвячені цій даті) ;
– На спортивних майданчиках (про підготовку до змагань,про перші перемоги, про перспективи розвитку спорту) ;
– Міжнародний день бібліотек;
– Предметні тижні;
– Конкурс “Найкращий вихователь року”;
– Про подорожування та екскурсії ліцеїстів по містах та музеях нашої країни та інше.

З придбанням до бібліотеки комп’ютерної техніки кожен випуск газети став художнім шедевром. Гра фарб, дизайн оформлення, стиль публікацій зробили газету необхідною частиною повсякденного життя ліцею.

В кінці навчального року найактивніші  кореспонденти отримують винагороду у вигляді почесної грамоти

У 2007 р. бібліотечний комп’ютер  підключено до мережі Інтернет. Це відкриття можливості скористатися електронною поштою для надсилання публікації до інших засобів масової інформації.