Туманний листопад навіює бажання закутатися у теплий плед, включити на фоні Океан Ельзи та відчайдушно займатися творчістю. Саме це і було основою для проведення майстер-класу для  мешканців гуртожитку у рамках Клубу вихідного дня.

05 листопада Редька Лілія провела для ліцеїстів цікавий майстер-клас з виготовлення патріотичних браслетів “В єдності наша сила”, де кожен мав змогу навчитися плести сучасну жовто-блакитну прикрасу, проникнутися атмосферою патріотизму, обговорити, які саме види декоративно-прикладного мистецтва мають українське коріння та насолодитися атмосферою заходу.

Кожен з ліцеїстів з ентузіазмом плів оберіг кольорів прапору та загадував спільне для всіх українців бажання – скорішої перемоги!

06 листопада мешканці гуртожитку мали змогу заглибитися у таємничий світ значення цифр на годині спілкування “Ази нумерології”. Стьопенко Юлія розповіла, що це за наука, чому вона існує та яка її історія.

Нумерологія – це наука про цифри та числа, саме вона дає нам змогу розшифрувати код, який був закладений нам при народженні, тож ліцеїсти дізналися значення цифр, які входять до складу дати їх народження, спробували прочитати матрицю та почули цікаву характеристику свого характеру за допомогою складання чисел. Цікава та корисна інформація у поєднанні з теплими розмовами, жартами та ідеями, якими ділилися між собою вихованці зробила атмосферу заходу максимально дружньою та приємною.

Стьопенко Ю., Редька Л., вихователі