7 квітня, щорічно, відзначають Всесвітній день здоров’я, починаючи з 1950 року, саме тоді було засновано Всесвітню організацію охорони здоров’я в рамках ООН (ВООЗ).

Мета святкування — підкреслити важливість здоров’я кожної людини і людства в цілому. У наш час, здоров’я — це не відсутність хвороб, а фізична, психологічна, соціальна гармонія людини, її доброзичливе ставлення як до інших людей, так і до навколишнього середовища.

Поведінка  є  таким  самим  джерелом  патології,  як  гени  й середовище… Неправильна  поведінка  людей  є  більш  частою  причиною  їхніх захворювань, аніж зовнішні дії чи слабкість природи людини.
 М. Амосов

Геніальний лікар і філософ Давнього світу Гіппократ стверджував, що яка діяльність людини, такою вона і є, такі і її хвороби. Висновок такий — тема здорового способу життя була актуальною як в стародавньому світі, так і сьогодні, тому що він (здоровий спосіб) — є однією з найвагоміших умов та чинників формування, збереження і зміцнення здоров’я навіть у складних екологічних і соціально-економічних умовах, забезпечує високу працездатність, добре самопочуття, ефективну адаптацію до змін довкілля.

У вихідні дні для ліцеїстів-мешканців гуртожитку були проведені різнопланові заходи творчою групою вихователів.

6 квітня відбулося тренінгове заняття «Ключі від здоров’я» та бліц-опитування ліцеїстів «Здоров’я в системі цінностей молодої людини».

7 квітня – спортивно-розважальна програма «Здоров’я мати – вік біди не знати!» таекологічна вікторина «Таємниці природи».

Вихованці отримали цікаву та корисну інформацію, висловили своє ставлення до здоров’я, проявили інтелект під час вікторин про спорт, екологію, розважилися та гарно провели час разом з вихователями.

Олена Володимирівна Литвиненко