Математика + англійська мова – це настільки серйозні предмети, що не варто уникати жодної можливості урізноманітнити їх. І це вдалося зробити 4 грудня у ліцеї під час проведення інтегрованого уроку з математики та англійської мови з ліцеїстами III курсу.

Основна ідея заходу полягала у тому, щоб спробувати себе у ролі британських студентів та дізнатися про сучасну інтернаціоналізацію освіти. На уроці розглядали Британську систему освіти, мали змогу ознайомитися з навчальними програмами середніх шкіл та коледжів, а також розширили знання про такі провідні школи – пансіони як Елсмір коледж та коледж Белербіс.

Побувавши в ролі британських студентів, ліцеїсти виконували комплексне завдання – складали тести з математики, логіки та науки, що є обов’язковим при вступі до коледжу. Досить цікавими були завдання на логіку, де ліцеїсти показали високий інтелектуальний рівень знань.

Також  ліцеїсти дізналися, що інтернаціоналізація освіти на сучасному етапі – це не тільки обмін учнями, студентами й викладачами, а й обмін технологіями у сфері IT, що помножені на креативність та здатність швидко знаходити рішення все більш складних проблем. Також  з’ясували, що навчання в школах Великої Британії має ряд незаперечних переваг. Крім всебічного розвитку та вдосконалення англійської мови, в першу чергу – це можливість найкращим чином підготуватися до наступної і найважливішої ступені освіти – вступ до вищого навчального закладу

Урок був жвавим та захоплюючим. Діти отримували пояснення від вчителів, біля інтерактивної дошки та самостійно у міні групах, представляли свої роботи – хтось англійською, а хтось українською. Так само різними мовами діти давали рефлексивні відгуки про урок

Вчитель англійської мови – Фіялко Олена Петрівна та вчитель математики Жихарєва Тетяна Василівна впевнені, що проводячи інтегровані уроки  у нестандартній формі, можна поглибити не лише знання з двох предметів, але набути життєвих компетентностей та необхідний досвід у розв’язанні комплексних завдань. 

В діалозі та на практиці – це здійснюється набагато краще!