Сьомий тиждень дистанційного навчання для ліцеїстів та КАРАНТИНУ для суспільства закінчився ще одним весняним днем святкового відпочинку. Чи замислювалися ви над тим: навіщо нам потрібні свята?

З давніх-давен люди жили ліком днів – від свята до свята. Так вони визначали певні віхи року. Сьогодні неробочий святковий день дає змогу абстрагуватися від буденних проблем і суєти. Це додатковий бонус, розмаїття в монотонному плинові буднів і вихідних. Це, кажучи мовою економіки, елемент фізичного і емоційного відновлення людського ресурсу, свого роду – ліки від депресії. І нарешті, свята несуть радість і спокій.

Ми сподіваємося, що ці три дні кожний з учасників освітнього процесу відпочив, отримав позитивні емоції та насолодився весняним повітрям. Але святкові вихідні позаду, попереду новий навчальний тиждень.

Уважно дивіться, у розкладі відбулися зміни! Зверніть увагу, що урок з позначкою “☝” – це урок контролю знань!

На кожному курсі заплановано по три уроки на тиждень разом з вчителем ліцею. Розклад цих уроків та посилання на ресурс додається.

Інші уроки будуть проходити за розкладом у іншому визначеному форматі.

Бажаємо всім успіхів в опануванні нових навичок та компетентностей!

Google ресурси з навчальних предметів за посиланням

Шановні ліцеїсти!

Якщо під час карантину, у  Вас виникла потреба в консультації психолога  чи педагога соціального, пишіть  нам на електронну адресу pskolifks@gmail.com або звертайтесь в Skype Психологічна служба КОЛІФКС.