Завершуються святкові дні, які цього року відбувалися в умовах всеукраїнського карантину. Аби відсвяткувати Великдень із гарним настроєм, дехто спробував власноруч зробити паску та інші традиційні страви, дехто разом з родиною розмальовувати святкові писанки, а дехто завдяки сучасним пристроям та швидкому інтернету відвідав гостей-онлайн.

Сьогодні ми відповідально ставимося до власного здоров’я і маємо чудовий спосіб провести час із тими, з ким хочемо, навіть не виходячи з дому. Всі ці складнощі тимчасові, а після них ми обов’язково зустрінемо весну як слід — довгими прогулянками під теплим сонцем.

Будь-яке свято має приносити радість і залишати по собі приємні враження та емоції. Але  важливо пам’ятати, що свята закінчуються, радість не може бути вічною. А робота нікуди не дівається. Тому розпочинаємо наступний навчальний тиждень у дистанційному форматі з вівторка.

Вашій увазі пропонується розклад уроків на тиждень!

Цього тижня на кожному курсі заплановано по два онлайн уроки разом з вчителем ліцею. Розклад цих уроків та посилання на ресурс додається.

Інші уроки будуть проходити за розкладом у іншому визначеному форматі.

Бажаємо всім успіхів в опануванні нових навичок та компетентностей!

Google ресурси з навчальних предметів за посиланням

Шановні ліцеїсти!

Якщо під час карантину, у  Вас виникли потреба в консультації психолога  чи педагога соціального, пишіть  нам на електронну адресу pskolifks@gmail.com або звертайтесь в Skype Психологічна служба КОЛІФКС.

    Ми залюбки відповімо Вам на ваші запитання!!Фокусуємо погляд на здоров’яСтартує проєкт «Всеукраїнська школа онлайн»