Ось і минув ще один навчальний тиждень. Ми постійно набуваємо досвід дистанційного формату освіти. Стикаємося з проблемними питаннями, знаходимо рішення і робимо висновки. Піклуємося про якість, нагадуємо про необхідність та наполягаємо на результативності.

Всім відомо, що складні життєві ситуації забезпечують пристосування до нових умов існування. Закритий на карантин ліцей не свідчить про відсутність уроків і необхідних для повноцінного освітнього процесу заходів.

Сьогодні в нашому закладі чітко  визначена організація навчання в умовах карантину. Є чіткий графік онлайн уроків, чат консультацій. В своїй роботі вчителі використовують Google платформу і її основні інструменти, а саме: класрум, блоги, форми, документи, таблиці, презентації, відео, тощо…

За допомогою хмарних технологій створенні необхідні поурочні ресурси з кожного предмета,  де вказана дата уроку, тема та надана необхідна інструкція дій щодо виконання завдання.

Кожного дня вчителі підкидають нові ідеї, а наші учні ретельно та творчо виконують усі завдання!  Одним словом, всі разом ведемо кропітку роботу: співпрацюємо, спілкуємося, виконуємо домашні завдання, цікавмося, захоплюємося, є толерантними та наполегливими. Тобто – великі молодці!

УВАГА! Шановні ліцеїсти та батьки!

Через посилення протиепідемічних заходів учням заборонено відвідувати ліцей з 12 квітня по 24 квітня 2021 року. З понеділка навчання в ліцеї також буде здійснюватися в дистанційному форматі за зазначеним розкладом