Увага, шановні учні, батьки, вчителі, класні керівники! Адміністрація ліцею повідомляє, що навчання в ліцеї офіційно закінчується 29 травня, тому попереду останній навчальний тиждень у дистанційному форматі. Після цього для ліцеїстів І-ІІІ курсів розпочнуться літні канікули. У червні відбуватиметься процес закінчення навчального року та оформлення необхідної навчальної документації.

Зважаючи на продовження карантину, ми завершуємо навчальний рік  дистанційно. За результатами підсумкового оцінювання в навчальному році, за оцінками за перший і другий семестри вчителі виставлятимуть річну оцінку, що і буде підставою для переведення.

Щоб завершити навчальний рік максимально ефективно, в ліцеї до 15 червня планується завершити оформлення документів: свідоцтва про здобуття базової середньої освіти, свідоцтва досягнень і табелів

Ліцеїсти ІІ курсу (9 класу) звільнені від ДПА, у відповідних документах поставлять запис «звільнена» або «звільнений». Випускникам 9-х класів після 15 червня вручатимуть свідоцтва за графіком, який розроблять з дотриманням протиепідеміологічних вимог.

Випускників ІУ курсу закликаємо відповідально готуватися до ЗНО. Якщо епідеміологічна ситуація в країні буде стабільною, тоді основна сесія ЗНО для випускників 11 класу відбудеться з 25 червня до 17 липня. Результати з’являться не пізніше 31 липня. Додаткова сесія триватиме з 28 липня до 11 серпня. Графік проведення тестів ЗНО дивися за посиланням >>>

Пропонуємо останній навчальний тиждень всім учням бути на зв’язку, відвідувати чат уроки за відповідним розкладом. Всім учасникам освітнього процесу радимо бути активними, позитивними і толерантними. До зустрічі в інтернет просторі!

Google ресурси з навчальних предметів за посиланням

Шановні ліцеїсти!

Якщо під час карантину, у  Вас виникла потреба в консультації психолога  чи педагога соціального, пишіть  нам на електронну адресу pskolifks@gmail.com або звертайтесь в Skype Психологічна служба КОЛІФКС.