Шановні батьки!

Тритижневий карантин, який оголосили по всій Україні через новий коронавірус, вносить значні зміни у ліцейське життя. Мета такого заходу – не дати поширитися новому коронавірусу. Наш ліцей тимчасово переведений на дистанційну форму освіти. Під час карантину ліцеїсти продовжують навчальний процес: дивляться по інтернету відеоуроки, спілкуються з вчителями в чатах та надсилають вчителям зроблене завдання.

Щодня класні керівники знаходяться на зв’язку з вами та вашими дітьми. Зверніть увагу на наступне інформаційне повідомлення. Відповідно до графіку проведення навчальних занять під час карантину з 23.03.20 по 27.03.20 класними керівниками буде здійснюватися наступна робота

Для електронного листування з класними керівниками додається список електронних скриньок педагогів

Войтенко Катерина Феодосіївна класний керівник 11 групи gawchik@i.ua
Юрченко Вікторія Валентинівна класний керівник 12 групи yurchenko_udufmt@ukr.net
Федюк Ольга Миколаївна класний керівник 21 групи olyafedyk92@ukr.net
Федюк Ольга Миколаївна класний керівник 22 групи olyafedyk92@ukr.net
Манузіна Ірина Володимирівна класний керівник 23 групи irichumak@gmail.com
Редька Лілія Петрівна класний керівник 31 групи olgaredka@ukr.net
Литвиненко Олена Володимирівна класний керівник 32 групи vladalena2005@ukr.net
Мельник Тетяна Степанівна класний керівник 41 групи melnyk.v15@gmail.com

Звертаємо особливу увагу батьків на те, що карантин – це НЕ канікули. Карантин, в режимі якого живе нині вся Україна, – це комплекс медико-санітарних і адміністративних обмежувальних заходів, спрямованих на попередження поширення інфекційної хвороби. Обмеження пересування, обмеження комунікацій, обмеження особистих контактів з метою зберегти життя та здоров’я ваших дітей і вас самих!

Стежте уважно за інформацією. І пам’ятайте, про реальний рівень небезпеки та власної відповідальності в цих надзвичайних умовахІ!