Всім відомо, що складні життєві ситуації забезпечують пристосування до нових умов існування. Закритий на карантин ліцей не свідчить про відсутність уроків і необхідних для повноцінного освітнього процесу заходів. Сьогодні в нашому закладі чітко  визначена організація навчання в умовах карантину. Є чіткий графік чат уроків, чат консультацій. В своїй роботі вчителі використовують Google платформу і її основні інструменти, а саме: блоги, форми, документи, таблиці, презентації, відео, тощо… За допомогою хмарних технологій створенні необхідні поурочні ресурси з кожного предмета,  де вказана дата уроку, тема та надана необхідна інструкція дій щодо виконання завдання.

Для успішного завершення навчального року створений графік проведення перевірочних робіт на І-ІУ курсах, де форму та зміст робіт визначає вчитель, виходячи з власних технічних можливостей, користуючись навчальною програмою з предмета, спираючись на основні вимоги, інструкції та рекомендації міністерства освіти та науки.     

Підсумовуючи результативність навчання за вісім тижнів карантину, можна зазначити, що «стрес-тест» наші ліцеїсти та вчителі проходять вдало. Під час проведення чат уроків  ліцеїсти активно долучаються до обговорення, задають запитання, радяться і головне з розумінням ставляться до нового формату навчання. Спостерігаючи за учнями, вчителі зазначають, що діти поступово набувають навички самоосвіти та вміння розпоряджатися своїм часом в умовах самоізоляції, перебуваючи вдома.

Уважно дивіться, у розкладі відбулися зміни! Зверніть увагу, що урок з позначкою “☝” – це урок контролю знань!

На кожному курсі заплановано по три уроки на тиждень разом з вчителем ліцею. Розклад цих уроків та посилання на ресурс додається.

Інші уроки будуть проходити за розкладом у іншому визначеному форматі.

Бажаємо всім успіхів в опануванні нових навичок та компетентностей!

Google ресурси з навчальних предметів за посиланням

Шановні ліцеїсти!

Якщо під час карантину, у  Вас виникла потреба в консультації психолога  чи педагога соціального, пишіть  нам на електронну адресу pskolifks@gmail.com або звертайтесь в Skype Психологічна служба КОЛІФКС.