Сьогодні важко назвати хоча б одну сферу діяльності, де б не працювали жінки, як і неможливо собі уявити життя без чарівних посмішок, дбайливих рук і небайдужих жіночих сердець. Дуже важко жити без ласкавого маминого погляду і лагідних рук, які завжди втішать і заспокоять, без очей коханої жінки, які розуміють все, чим ти живеш, без поради і підтримки сестрички, голосу донечки, який дає наснагу і надію на майбутнє.

07 березня в ліцеї відбувся святковий концерт з нагоди Міжнародного жіночого дня 8  Березня  «Усім жінкам світу присвячується…».

Захід пройшов у формі телепередачі «Орел і решка». Тож привітання для чарівних жінок та дівчат ліцею звучали з різних куточків світу. Ліцеїсти  подарували  усім присутнім представницям прекрасної статі феєричні танці, пісні та поетичні рядки. Це і запальна грузинська лезгінка,   і пристрасний  іспанський танець, і шалені ритми самби, і чуттєвий вальс, та ще безліч цікавих художніх номерів.

З привітальним словом до усіх присутніх в залі жінок та дівчат звернувся директор ліцею Балясников В. М.  В залі було сонячно та тепло від щасливих посмішок.

Тож, шановні жінки та дівчата, яка не була б за вікном погода, хай у вашому серці буде світло та ясно від уваги й любові друзів, рідних й коханих!
Юрченко Вікторія Валентинівна, вихователь