Мама — найдорожча у світі людина. Саме її поради допомагають нам у важких ситуаціях. І додому, де чекає мама, хочеться повертатися завжди. А наразі, в умовах війни, багато з нас переживають розлуку із своїми матусями. На жаль, заклопотані своїми справами, ми і в мирний час так мало часу приділяємо батькам. А сьогодні, як ніколи, необхідно намагатися якомога більше часу проводити з мамою, якщо є така можливість, або ж телефонувати їй як можна частіше. Всього пару хвилин в день допоможуть мамі не нудьгувати і простіше переносити розлуку.

Саме для вшанування найріднішої людини у світі кожну другу неділю травня українці відзначають День матері. Цього року він припадає на 8 число. День матері – це додатковий стимул для кожної дитини подякувати своїй матусі і показати всю свою любов.

Чудову можливість для ліцеїстів закладу не просто сказати слова подяки своїм ненькам, а й згадати найприємніші моменти, що пов’язані з мамою, дав онлайн-проєкт «Усе на світі починається з мами», організований та проведений вихователями Юлією Стьопенко та Катериною Войтенко. Наші вихованці долучилися до створення фотоколажу спогадів: вони з радістю надсилали свої фото з мамами та робили до нього підпис із найяскравішого моменту, що асоціюється з найближчою для кожного людиною. Хтось згадував кумедні ситуації, хтось милі моменти, для когось важливими виявилися хвилини теплоти та близькості з мамою, а хтось насолоджується кожним днем, проведеним разом.

Звісно, матерів треба шанувати і любити, але важливо і озвучувати свою любов, а також дякувати їм за недоспані ночі і безмежну турботу. Тому кожна з таких історій не просто важлива, вона дає змогу зупинити миттєвість і насолодитись часом, проведеним з найріднішою людиною у світі – мамою.

Юлія СТЬОПЕНКО, Катерина ВОЙТЕНКО