Традиційно восени у рамках фестивалю «ПЕДАГОГІЧНА МАЙСТЕРНЯ» вчителі організовують та проводять різні заходи, майстер-класи, флешмоби і т.п. Цього року запрошуємо на марафон гуманітаріїв «Україна починається з тебе!».

Слова української поетеси Ліни Костенко знайшли шлях до людських сердець та об’ єднали наш народ у своїй любові до Батьківщини. Особливо актуально ці слова звучать у цей нелегкий період та змушують кожного задуматись про нелегкий шлях до суверенітету, до державності.

Що означає Україна для кожного з нас? Кожна людина має свій дім, де вона народилася. Але у всіх нас одна спільна земля, наша квітуча Україна.

Але і справді, з чого починається Батьківщина? Слово «Батьківщина» має корінь зі словом «батько». І не дарма, Батьківщина – не лише географічне положення, а це сім‘я, рідний край, рідна мова, традиції, культура.

Не можна бути справжнім громадянином своєї країни, коли ти не усвідомлюєш свого коріння, не знаєш  історії свого народу, своєї сім’ї. Вчителі-гуманітарії протягом тижня (07.11 – 11.11) залучають ліцеїстів до марафону «Україна починається з тебе!» з спільною метою: сприяти формуванню національної свідомості ліцеїстів, виховувати духовне багатство особистості, патріотичні почуття до українського народу, України, почуття толерантності, поваги; прищеплювати любов до рідного краю, виховувати повагу до української культури, почуття гордості за свою Батьківщину, патріотизм, людяність, сприяти вихованню творчої особистості.

Вчителі Олена Корнійчук, Світлана Виноградова, Олена Черненко, Вікторія Крамар та Олена Фіалко запрошують ліцеїстів та колектив ліцею стати активними учасниками наступних освітніх заходів: «На подіумі традиції, культура України», Всеукраїнський радіодиктант єдності, інтелектуально-філологічна гра «Магія рідного слова», «Україна – це ми!», святкова програма «Світлиця слова у безмежжі часу», флешмоб «Магія рідного слова», англомовна вітальня «Україна – мій дім».

План проведення марафону гуманітаріїв «Україна починається з тебе!»

07.11.2022

  1. Реклама марафону гуманітаріїв  (сайт ліцею, відеофільм)
  2. Освітній захід  «На подіумі традиції, культура України» (Олена Корнійчук)

08.11.202

  1. Англомовна вітальня «Україна – мій дім» (Олена Фіялко)

09.11.2022

  1. Всеукраїнський радіо диктант єдності (Світлана Виноградова, Олена Черненко)
  2. Створення тематичних газет «Моя мова калинова»(Світлана Виноградова, Олена Черненко)
  3. Флешмоб «Цінуй рідне слово»( Світлана Виноградова) Інтелектуальна

10.11.2022

  1. Святкова програма «Світлиця слова у безмежжі часу»(Олена Черненко)

11.11.2022

  1. Освітній захід «Україна – це ми!»(Вікторія Крамар)
  2. Інтелектуальна філологічна гра до Дня української писемності «Магія рідного слова» (Світлана Виноградова)

                                                          Підготувала Олена Корнійчук