Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій особливо піднесений і радісний. У перший тиждень жовтня вся країна урочисто відзначає День працівників освіти, свято тих, хто вкладає душу і серце у своїх вихованців!

5 жовтня у Комунальному закладі Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту»   відбувся святковий концерт «Учителю! Вклонюсь Тобі доземно!», присвячений Дню працівників освіти.

З привітальними словами до всіх присутніх звернувся директор ліцею-інтернату Балясников В.М., який  подякував педагогічному колективу за віддану та наполегливу працю, побажав всім присутнім гарного настрою,  посмішок,  добробуту в родинах, радості та натхнення на нелегкій, але такій важливій освітянській ниві.

 Ліцеїсти з радістю дарували педагогам та усім працівникам закладу поетичні рядки, пісні, хореографічні композиції та інсценівки. І все це було присвячено найкращим, чудовим людям. Тим, хто вкладає душу і серце у своїх вихованців!

Зі святом Вас, шановні педагоги! Нехай ніколи не згасає світло Вашої душі та тепло Вашого серця. Бажаємо Вам нових досягнень і злетів, невичерпної енергії й оптимізму,  натхнення, щедрих урожаїв на освітянській ниві! Щасливої Вам  долі, родинного затишку, благополуччя і добра!

 Юрченко Вікторія Валентинівна, вихователь