День Героїв Небесної Сотні – пам’ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Батько і син вже ніколи додому не вернеться…
Впала на землю Вкраїни облудна пітьма…
Та порокладає дорогу від серця до серця
В небі незгасна зоря – його доля сумна.
Ми пам’ятаємо. Вічними будуть ці спомини.
Сотня небесна усіх заклика до борні.
І на майдані запалені Гідності Промені
Світять у вічність усім. І тобі, і мені.

Ірина Рассвєтная

Пам’ятний день встановлено указом Президента України Петра Порошенка 11 лютого 2015 року з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

З нагоди цих подій 20 лютого 2019 року в ліцеї-інтернаті, організований та проведений загальноліцейський захід «У їхніх серцях жила Україна»,  під час якого всі присутні ліцеїсти та працівники закладу вшанували пам’ять героїв Небесної Сотні. Пам’яті тих, хто відлетів у вирій іншого світу так швидко, що ніхто не вірить, що їх вже немає серед нас. Під час заходу транслювалися фрагменти документальних фільмів, звучали пісні та вірші про подвиг героїв. У цей день наш обов’язок згадати Героїв Небесної Сотні, які загинули за свободу, за честь, за волю своєї Батьківщини.

Хай пам’ять про мужніх і сміливих громадян України, що віддали своє життя заради щасливого майбутнього своєї   Батьківщини, згуртує усіх нас, дасть силу і волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави!

Редька Лілія Петрівна, Федюк Ольга Миколаївна, вихователі