Сьогодні ми живемо в умовах війни. Весь народ об’єднався, аби наблизитися до нашої перемоги, бо Україна – єдина, суверенна та незалежна держава.

З метою посилення національно-патріотичного виховання учнівської молоді, формування в ліцеїстів патріотизму, сучасної національної ідентичності та гідності з 7 по 13 листопада 2022 року в Комунальному закладі Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту» вихователями організований та проведений тиждень діяльності творчої групи «Від родинного джерела до громадянського становлення» під гаслом «У єдності наша сила».

Тиждень був насичений цікавими й змістовними заходами, серед яких:  конкурс стінних газет «Незламні міста України», години спілкування «Ми роду козацького нащадки», «Сила нескорених»,  акція «Що я зроблю одразу після перемоги»,  загальноліцейський флешмоб «#ябачуукраїнськийпрапорповсюди», майстер-клас по виготовленню ляльки-мотанки «Оберіг своїми руками», колаж  вдячності випускникам закладу, які боронять Україну в лавах Збройних Сил України «Дякуємо захисникам за світанок».

Важливою подією тижня стало відвідування ліцеїстами поранених військових, які перебувають у Білоцерківському військовому шпиталі. Вихованці пригостили захисників домашніми смаколиками та виразили їм слова шани і вдячності.

У рамках Клубу вихідного дня були проведені майстер-клас з виготовлення патріотичного панно «Символи України» та чаювання з приготовленими власноруч вафельними трубочками «У затишному колі».

Бажаємо усім мирного неба над головою і разом наближаємо перемогу України.

Ольга Федюк, вихователь