Про волонтерський рух в Україні сьогодні з захопленням говорять у багатьох країнах світу, називаючи це явище унікальним. У надзвичайно складний воєнний період  саме цей рух об’єднав суспільство, адже робити добрі справи можуть усі.

Активна життєва позиція, відчуття єдності під час війни, можливість бути разом з іншими людьми, спілкуватися, підтримувати, відіграють особливу роль.

За ініціативою вихователів Юлії Стьопенко та Вікторії Юрченко протягом березня-квітня у ліцеї-інтернаті реалізується волонтерський проєкт «У єдності наша сила».

В рамках проєкту працівники виховної частини відвідали дітей з Донецької області та Чернігівщини, які через воєнні дії змушені були покинути рідні домівки та на даний час проживають в Білій Церкві. Разом з дітками ми весело провели час за настільними іграми та дружніми розмовами.

Окрім цього, увесь педагогічний колектив закладу долучився до збору продуктів «Великоднього кошика» та гуманітарної допомоги для жителів міста Бородянка, які постраждали внаслідок повномасштабного вторгнення російських військ; до благодійної акції по закупці військової форми, турнікетів та засобів особистої гігієни для 72 ОМБр імені Чорних Запорожців.

Маючи активну громадську позицію, наші педагоги залучають до волонтерської діяльності і вихованців. 6 травня ліцеїсти та вихователі відвідали поранених бійців Білоцерківського військового шпиталю. Мета візиту – виразити слова вдячності військовим, які героїчно захищають нашу землю, поділитися з ними частинкою доброти та тепла і пригостити їх домашніми смаколиками, які вихованці разом зі своїми мамами приготували власноруч.

Адже у єдності і допомозі проявляється сила українського народу.

Юлія Стьопенко,  Вікторія  Юрченко, вихователі