26 листопада відзначається Всесвітній день інформації, який проводиться за ініціативою Міжнародної академії інформатизації (МАІ), що має генеральний консультативний статус в Економічній і Соціальній радах ООН. Спочатку метою свята було привернення уваги світової громадськості до проблем розвитку інформаційного суспільства і до необхідності зміцнення міжнародного співробітництва.

Сьогодні світом рухає інформація. Це можуть бути будь-які відомості, які передаються між людьми всілякими способами: усним, письмовим, візуальним та іншими.

Інформація завжди відігравала в житті людства дуже важливу роль. Проте з середини 20 століття в результаті соціального прогресу і бурхливого розвитку науки і техніки роль інформації незмірно зросла. Крім того, відбувається лавиноподібне наростання маси різноманітної інформації, яка отримала назву “інформаційного вибуху”.

За статистикою, за останні 30 років людством створено стільки ж інформації, скільки за три попередніх тисячоліття.

В РАМКАХ КЛУБУ ВИХІДНОГО ДНЯ

26 листопада в рамках Клубу вихідного дня вихователем Юрченко Вікторією Валентинівною було організовано та проведено тренінгове заняття з профорієнтації «Майбутнє починається сьогодні».  Мета заходу привернути увагу ліцеїстів  до питання важливості вибору професії, навчити бачити свої реальні перспективи і можливості, нести особисту відповідальність за своє майбутнє, розвивати вміння планувати і досягати професійних цілей, раціонально використовувати час.

Вікторія Валентинівна Юрченко, вихователь