Питання рівності  в гендерних відносин в Україні, та  ролі жінки в українському суспільстві на різних етапах історії існувало давно. От і ми ліцеїсти 31 групи,  у рамках тижня історії, під час заходу “З історії гендерного питання в Україні: від сарматських амазонок до сьогодення”, проводили дослідження: Чи існує в сучасному суспільстві справжня рівність між чоловіком і жінкою? Захід проводився в дружній атмосфері, працюючі в групах ліцеїсти виготовили плакати “Гендерна рівність”

Зметою вшанування пам’яті  героїв-захисників  міста, виховання учнів у дусі патріотизму, національної свідомості й гідності  ліцеїсти 22 групи відвідали Білоцерківський краєзнавчий музей  з теми «Біла Церква в роки Другої  світової війни». Також  відвідали виставку присвячену подіям в АТО тапознайомилися з сучасними героями і захисниками України.

Ліцеїстам  дуже сподобалась екскурсія  учні дізнались про цікаві факти визволення міста від німецько-фашистських загарбників.  Екскурсія викликала почуття глибокої вдячності воїнам-визволителям за мирне та  щасливе дитинство.

Без минулого немає майбутнього. І хочеться , щоб уроки війни були засвоєні ліцеїстами як заповіт для збереження миру.

Тиждень організувала та провела вчитель історії Смоляр Ірина Василівна