Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1941-1945 років. Не щезне з пам’яті людської, не йде в забуття великий подвиг нашого народу – його битва, його перемога над фашизмом.
У рамках роботи Клубу вихідного дня 28 жовтня Мельник Тетяною Степанівною, з метою виховання любові до Вітчизни та патріотичного почуття підростаючого покоління, з мешканцями гуртожитку проведено годину спілкування до Дня визволення України від фашистських загарбників «Героїв імена у пам’яті народу». Ліцеїстів зацікавили історичні факти про перебіг подій в Україні, переглянули відеоролик «Звільнення України».
Пройдуть роки, століття, але вічний вогонь пам’яті не задують вітри перемін і обов’язок кожного вічно берегти пам’ять про героїв війни.
29 жовтня Федюк Ольгою Миколаївною, з метою розвитку творчої особистості, проведено майстер-клас по виготовленню панно «Балеринки». Найактивнішими були такі ліцеїсти: Опара-Уго Каріна, Дишлюк Наталія, Охоча Олена. Усі, хто брав участь у виготовленні балеринок, отримали задоволення від результату своєї праці.

Мельник Тетяна Степанівна, вихователь