Постать Тараса Шевченка давно стала символічною для України. Поет знайомий кожному українцю ще змалечку. Талант його багатогранний, а творчість оригінальна. Шевченко як поет – це був сам народ, що продовжував свою творчість.

У 2018 році весь світ відзначає 204-ту річницю з Дня народження великого українського митця. Таку подію не могли оминути і в нашому закладі. 9 березня, в рамках Клубу вихідного дня, Стьопенко Ю.О. провела літературну вікторину «Стежками Шевченкової слави», де ліцеїсти мали можливість показати свої знання з творчості Т.Г. Шевченка та прослухати декламування віршів поета відомими акторами.

Різноманіття квітів, перші теплі промінчики сонця і щебетання пташок – усе це говорить нам про прихід весни. Радісний весняний настрій панує і в нашому ліцеї. Натхненні чудовою погодою, пройдешнім жіночим святом 8 Березня та в очікуванні Великодня, наші ліцеїсти відвідали майстер-клас «Великодні птахи», який 11березня, у рамках Клубу вихідного дня, провела Войтенко К.Ф. Кожен мав можливість створити весняного птаха, втілюючи всю свою фантазію, а теплі розмови та затишна атмосфера лише покращували весняний настрій.

 

Стьопенко Юлія Олегівна, вихователь виховної групи №3

Войтенко Катерина Феодосіївна, вихователь виховної групи № 6