Спекотне, палке та різнокольорове літо завжди асоціюється з розвагами та відпочинком. У нашому ліцеї це не стало винятком. Для ліцеїстів-мешканців гуртожитку вихователі, у рамках Клубу вихідного дня, організували ряд цікавих заходів.

Наші ліцеїсти на чолі з Войтенко К.Ф. на майстер-класі «Барвиста галявина», який відбувся 4 червня, створили маленький шматочок літа на папері. Різнокольорові квіти стали запорукою дружної атмосфери вечора.

5 червня Мельник Т.С. провела вікторину «Барви сонячного літа», під час якої вихованці активно брали участь та дізналися про багатство, яке їх оточує.

6 червня відбувся майстер-клас «Літнє натхнення», який організувала Редька Л.П. Неймовірної краси квіти, створені руками наших вихованців, тепер будуть прикрашати та доповнювати інтер’єр їхньої оселі.

Федюк О.М. 7 червня влаштувала турнір з тенісу, під час якого ліцеїсти були захоплені духом суперництва, але, як справжні спортсмени, в першу чергу, отримали задоволення від гри. Перемогу здобув Рафа Вадим – ліцеїст навчальної групи №32.

8 червня Редька Л.П. провела інтелектуальну гру «Галопом по Європах», після якої вихованці одноголосно відмітили, що інтелектуальні здібності та логічне мислення потрібно завжди тримати в тонусі, навіть під час літніх канікул.

Стьопенко Ю.О. створила для ліцеїстів атмосферу гумору та спорту завдяки Веселим стартам, які відбувалися 9 червня. Після щоденних клопітких тренувань, вечірні розваги з м’ячем – саме те, що піднімає настрій та  стає запорукою міцного сну.

10 червня відбулася інтелектуально-розважальна гра «Колесо Фортуни» під керівництвом Юрченко В. В. Вихованці ліцею-інтернату змогли показати свої творчі та інтелектуальні здібності у повній мірі, і не могли не захопитися цікавим та насиченим ходом гри.