Хай Миколай у вишиванці розбудить подарунком вранці,

І принесе у твою хату добробут, радості багато.

Щорічно 19 грудня відзначають День Святого Миколая, саме з нього і починаються новорічні свята. Святий Миколай – один із найшанованіших церковних святих – чудотворець, заступник бідних, захисник дітей, а також покровитель мандрівників. Не могли оминути стороною це велике і дуже значиме для дітей свято і в нашому ліцеї.

З давніх часів День Миколая святкувався весело. Заздалегідь готували подарунки, пекли печиво, запрошували музикантів, скликали гостей., і, звичайно ж, чекали головного нічного гостя — Миколу-Чудотворця, запалювали свічки, співали пісні.

Напередодні зимових канікул, 19 грудня,  у нашому закладі відбулося відкриття резиденції Святого Миколая, приурочене до Дня Миколая-Чудотворця. Дійство супроводжувалося відомими різдвяними піснями, а ліцеїсти мали змогу сфотографуватися біля святкової новорічної фотозони. Саме в цей день ми запалили яскраві вогні на нашій ліцейській красуні-ялинці.

Сам Святий Миколай завітав на свято, не забувши про солодкі подарунки з передбаченнями для дітей та дорослих. Кожен мав можливість дізнатися, що ж чекає його в наступному році.

Яскравим доповненням свята стала новорічна лотерея, де 3 щасливчики отримали цікаві та корисні призи із славнозвісного червоного мішка.

На святі панувала дивовижна різдвяна атмосфера, тепло дитячих посмішок зробила це свято дійсно незабутнім!

Стьопенко Юлія Олегівна, Манузіна Ірина Володимирівна, вихователі