30 травня у парку культури та відпочинку “Перемога” м. Бровари відбувся обласний фестиваль “Таланти твої, Київщино!»

Серед учасників талановитої молоді ліцеїсти Комунального закладу Київської обласної ради « Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту», найкращі спортсмени  року:

Маланчук Ліля – МСУ з боротьби вільної, учасниця чемпіонату Європи 2017 року в Боснії та Герцоговині, переможниця та призерка Всеукраїнських та міжнародних змагань.

Васильківський Василь – КМСУ з боротьби греко-римської, учасник чемпіонату Європи 2018 р. у Македонії, чемпіон України, переможець Всеукраїнських та міжнародних змагань;

Скорофатов Гліб – КМСУ з боротьби греко-римської, бронзовий призер чемпіонату Європи 2018 р. у Македонії, чемпіон України, переможець Всеукраїнських та міжнародних змагань.

Шишко Владислав – КМСУ з боротьби греко-римської, срібний призер Всесвітньої Гімназіади 2018 р. у Марокко, чемпіон України, переможець Всеукраїнських та міжнародних змагань.

Замрига Юрій –КМСУ з легкої атлетики, учасник чемпіонату Світу 2017 р. у Кенії, срібний призер міжнародної матчевої зустрічі 2018 р. у Туреччині: Туреччина-Франція-Білорусь-Україна, чемпіон України, переможець Всеукраїнських та міжнародних  змагань.

Дишлюк Наталія – КМСУ з легкої атлетики, учасниця Європейського юнацького Олімпійського фестивалю 2017 р.  в Угорщині , чемпіонка Всесвітньої Гімназіади 2018 р. у Марокко, срібна призерка міжнародної матчевої зустрічі 2018 р. у Туреччині: Туреччина-Франція-Білорусь-Україна, чемпіонка України.

    Спортсмени отримали нагороди від Київської обласної державної адміністрації.

      Бажаємо всім ліцеїстам  спортивних і життєвих перемог !!!