Сучасній школі сьогодні потрібний учитель, який міг би оновлювати, удосконалювати зміст своєї діяльності. Впоратися з цим завданням можна тільки за умови добре організованої і спланованої роботи та педагогічної майстерності вчителя.

З метою зацікавлення, розвитку інтересу учнів до зарубіжної літератури і читання, поглиблення і поширення знань із предмета, сприяння розвитку читацької культури, формування креативного мислення з 05.11 по 09.11.2020 року у нашому закладі був організований та  проведений тиждень зарубіжної літератури вчителем Корнійчук Оленою Сергіївною.

Протягом п’яти днів ліцеїсти демонстрували творчі здібності, ерудицію, брали активну участь у різних конкурсах, вікторинах, віртуальних екскурсіях: «Мистецька скарбничка. Митці-модерністи», «ВЕБ-КВЕСТ. Україна у житті зарубіжних письменників», «Віртуальна студія. А. Ахматова. Знайома незнайомка». Найактивніші учасники отримали високі бали та подяки: Войцешук Валерія, Бодар Олександра, Григоренко Анастасія.

Головними завданнями проведення предметного тижня із зарубіжної літератури є: популяризація зарубіжної літератури як шкільного предмета і суміжних з нею дисциплін, розвиток інтересу учнів до зарубіжної літератури і читання, поглиблення і поширення знань учнів із предмета, сприяння розвитку читацької культури учнів, виявлення літературно-обдарованих дітей, організація неформального учнівського спілкування, сприяння самоствердженню та самоорганізації школярів; розвиток самостійної творчої діяльності учнів.

В.О. Сухомлинський вбачав одне з головних завдань школи в тому, щоб «кожен крок до знань був гордим злетом птаха, а не стомленою ходою знесиленого мандрівника». Тижні зарубіжної літератури саме і відкривають перед вчителями-словесниками та їхніми вихованцями можливість такого злету. Ліцеїсти починають краще готуватися до уроків, активніше беруть участь у бесідах з літератури, більше і, головне, якісніше читають, з підвищеним інтересом цікавляться новинками зарубіжної літератури. А вчителі відчувають радість творчості, професійного зростання й духовної реалізації.