З метою пропагування культури здорового харчування, захисту та збереження здоров’я здобувачів освіти у закладі з 27 березня по 2 квітня було проведено Тиждень культури здорового харчування.

Розпочався тиждень виставкою стінних газет «Культура здорового харчування». Ліцеїсти проявили творчість і старанність, тому виставка була яскрава та змістовна.

Протягом тижня в навчальних групах були проведені класними керівниками виховні години на тему: «Раціональне харчування спортсменів: особливості раціону», адже раціон спортсменів повинен бути ще більш продуманим і збалансованим, так як постійні фізичні навантаження зобов’язують ретельно стежити за харчуванням. Також всі ліцеїсти прийняли участь в анкетуванні «Харчування очима ліцеїстів», проаналізувавши які, можна було визначити недоліки та переваги очима вихованців та спланувати необхідну роботу з цього питання.

В рамках Клубу вихідного дня були проведені також цікаві й змістовні заходи: бесіда «12 правил здорового харчування», практичне заняття «Важливість дотримання добового раціону харчування спортсмена» та перегляд просвітницького відео «Харчування і контроль маси тіла».

Так як збалансоване харчування необхідно всім і кожному і є запорукою нормального функціонування організму людини, подібні тематичні заходи будуть проводитися вихователями й надалі.

Олена Литвиненко, керівник творчої групи вихователів