Тиждень природничих дисциплін, який проходив з 23 по 31 жовтня, був цікавим та насиченим. Він розпочався майстер-класом по виготовленню саману. Це відкрите бінарне заняття з хімії та трудового навчання провели вчителі ліцею Скоропадська С.О. та Войтенко К.Ф. у 31 групі. Ліцеїсти познайомилися із різними будівельними матеріалами, які використовують на Україні, у формі казки про трьох поросят та повідомлень про композиційні матеріали і, зокрема, саманне будівництво Цікаву  розповідь про екологічні будинки з глини та соломи продовжила Катерина Феодосіївна. Вона ж практично і показала, як робиться саман. Діти мали змогу зробити цеглинки самостійно. Урок було проведено по темі «Будівельні матеріали» та у рамках роботи над проектом «Тепла оселя».


Ліцеїсти разом із вчителем біології Волик Г.П. побували у пізнавальній країні Кросвордії. Ось активні учасники цієї подорожі: Папченко А., Мельниченко Ю., Войцешук В., Горбаченко М., Григоренко А., Карнаух С., Припишнюк А., Семеренко А., Стецюк Н. та Чехович А..

У вівторок, 24 жовтня, вчителем географії Котелянець І.І. були проведені інформаційні  та розважальні перерви з показом відеороликів   за темами: «Цікаві факти про планету Земля», «Незвичайні місця, які насправді існують», «Найзагадковіші загублені світи на Землі», «15 неймовірних змін на Землі за останній вік» та багато інших, перегляд яких викликав у дітей багато емоцій.

Також під керівництвом вчителя ліцеїстки 22 групи Панченко Ірина та Ананіна Ольга підготували цікаві географічні факти-рекорди нашої Батьківщини та оформили їх у вигляді листівочок, які потім роздали працівникам закладу та учням.

Природа не визнає жартів, вона завжди правдива, завжди серйозна, завжди сувора. Спілкування з нею має оздоровче, рекреаційне, природоохоронне та навчально-виховне значення. Саме ці цілі ставили перед собою Ірина Іванівна та Галина Павлівна, проводячи своїх вихованців екологічною стежиною.

У четвер, 26 жовтня, ліцеїсти мали змогу перетворитися на дослідників та взяти участь у роботі гуртка «Юний хімік», який провела Скоропадська С.О.. Тут можна було і розмалювати малюнок, який згодом під праскою змінював колір (виконував Лобанов Саша), і подивитись кольорові досліди Кутелії Юри та побачити перетворення «володарки вогню» Папченко Аліни.

А ще у четвер ліцеїсти 11 групи під керівництвом КотелянецьІ.І.  виготовляли географічні розгортки на теми : «Кольорова планета», «У природи немає поганої погоди», «Цікаве з усього світу». Всі діти були захоплені роботою, побачили географію, як науку, з іншого боку, більш цікавою та неординарною! 

Продовжився тиждень пізнавальною вікториною з біології «Вікно в людській організм», яку підготували та провели ліцеїсти ІІІ курсу Гордієнко А., Охоча О., Кутелія Ю. та Лазаренко Д..

Вона зацікавила та дуже сподобалася першокурсникам. Активну участь у вікторині брали: Гавловський М., Саканян Р., Треліський О., Чубук Т., Карнаух С., Лобанов О., Семеренко А., Чехович А., а її переможцями стали  Войцешук В., Костянець О. та Нікольнікова А..

Завершила тиждень зустріч з професором, завідуючою кафедрою екотрофології Білоцерківського аграрного університету Димань Т.М..

Тетяна Миколаївна вже не перший рік проводить для наших учнів цікаві бесіди про підводні рифи харчування. Не став винятком і цей раз. Ліцеїсти 41 групи уважно прослухали цікаві факти про особливості харчування у нашій місцевості та користь та шкоду від знайомих продуктів.

Тиждень пройшов плідно та цікаво.

Наук на світі є багато,

Їх навіть важко полічить.

Та нам їх треба добре знати,

Щоб Всесвітом оволодіть.

Наука – знайдені алмази,

Вугілля, золото і мідь.

В руках людей могутній лазер

І сотні зрошених угідь.

Наука – хліб мільйонотонний,

Дари розвіданих морів,

І винограду пишні грона

Й серед пустель пташиний спів.

Це атом, скорений людині,

Нові потужні русла рік,

Дерзання й пошуки невпинні

Це наш великий славний вік!